Крихітний бердичівлянин все ще чекає на допомогу небайдужих людей

Версія для друкуВідправити електронною поштоюPDF версія

Крихітний бердичівлянин все ще чекає на допомогу небайдужих людей

Маленький хлопчик з Бердичева Іван Власюк у свої три місяці уже знає, що таке проблеми зі здоров’ям, точніше відчуває їх, адже щоденно з труднощами їсть та навіть дихає. Кожен прийом їжі для Іванка проходить за допомогою крапельниці чи спеціальної соски. Та і це не є настільки райдужним, як здається на перший погляд. Бо через потрапляння їжі не туди, куди вона потрапляє у звичайних діток та дорослих, у хлопчика почалися проблеми з вушками, через що він потрапив до лікарні.

Такі зовсім недитячі випробовування випали на долю крихітного бердичівлянина, коли він знаходився ще в животику у мами Ірини. Саме тоді їй сповістили неприємну звістку про те, що її син народиться з вадою. Але батьки вирішили: незважаючи ні на що, вони будуть боротися за свого малюка. У маленького Іванка вроджена щілина правої верхньої губи, носа, альвеолярного відростка, м’якого та твердого піднебіння.

Єдиним шансом для дитини нормально жити та розвиватися є допомога хірургів, котрі в Києві можуть прооперувати хлопчика. Зрозуміло, що таких хірургічних втручань буде кілька. Але перше потрібно зробити в 6 місяців і коштує воно 110 тисяч гривень, а далі – ще через рік і вартість поки що невідома.

Іванко – не єдина дитина в сім’ї, тому коштів на дороговартісну операцію, та ще й не одну, у батьків немає. Деяку суму вони намагаються самостійно зібрати, але зрозуміло, що цього буде замало. Певну суму – 1200 гривень - було перераховану на картку батьку хлопчика після проведеного у Бердичеві марафону. Але необхідних для операції грошей все ще немає.

Усі, хто хоче допомогти Івану Власюку, може перерахувати кошти на картку «ПриватБанку»: 5168 7573 1139 7121 – Власюк Роман Борисович (батько). Кожна навіть невелика сума допоможе маленькому бердичівлянину стати на крок ближче до нормального життя. 

Джерело: rio-berdychiv.info

Залиште коментар

Коментарі Facebook