Сесія міськради: чи перейменують вулицю Зої Космодем’янської та Меморіальний комплекс героям партійно-комсомольського підпілля у Малині?

Версія для друкуВідправити електронною поштоюPDF версія

Перейменувати вулицю Зої Космодем’янської у Малині на честь Кузьми Скрябіна, а Меморіальний комплекс героям партійно-комсомольського підпілля на Меморіальний комплекс героям Малинського підпілля, пропонує топонімічна комісія. Відповідне рішення депутати мають намір розглянути під час чергової сесії міської ради.

21 сесія міської ради сьомого скликання відбудеться 9 вересня 2016 року о 14.00 годині у великій залі адміністрації. Депутати знову вноситимуть зміни до міського бюджету, в чергове розглядатимуть питання преміювання мера та його заступників і знову списуватимуть майно КП «Малинтеплоенерго» й ДКП «Малинміськводоканал». І, можливо, нарешті заслухають звіти про фінансово-господарську діяльність ВК ЖРЕП і КП «Благоустрій».

 

Розглядатимуть такі питання:

1.Питання бюджету:

1.1. Про внесення змін до міського бюджету на 2016 рік

1.2. Про преміювання міського голови, заступників міського голови, секретаря міської ради, керуючої справами виконкому у другому півріччі 2016 року.

1.3. Про відмову в наданні пільги при сплаті земельного податку.

 

2. Питання земельних відносин:

2.1. Про внесення змін розроблення детального плану території земельної ділянки розташованої в м. Малині по вул. Гагаріна біля будинку 3.

2.2. Про внесення змін до рішення 4-ої сесії 7-го скликання від 24.12.2015р «Про припинення права постійного користування, земельними ділянками СПТУ – 36».

2.3. Про встановлення місць для розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності.

2.4. Про припинення права користування, внесення змін у рішення, передачу власність, надання в оренду земельних ділянок.

2.5. Про розроблення детального плану території земельної ділянки розташованої в м. Малині по вул. Винниченка.

 

3. Питання комунальної власності:

3.1. Про надання дозволу на списання комунального майна, яке перебуває у господарському віданні КП «Малинтеплоенерго».

3.2. Про надання дозволу на списання автомобіля ЗІЛ-ММЗ 4502, який перебуває у господарському віданні ДКП «Малинміськводоканал».

3.3. Про прийняття і передачу на баланс газопроводу середнього тиску.

 

4. Організаційні питання:

4.1. Про перейменування вулиці Зої Космодем’янської та Меморіального комплексу героям партійно-комсомольського підпілля.

4.2. Про внесення змін до Положення про проведення конкурсу «Мій квітучий Малин».

4.3. Про внесення змін до комплексної Програми забезпечення пожежної та техногенної безпеки захисту населення і території міста Малина від надзвичайних ситуацій на 2016-2020 роки.

4.4. Про Програму на виконання депутатських повноважень.

 

5.Різне:

5.1.Звіт про фінансово-господарську діяльність ВК ЖРЕП.

5.2.Звіт про фінансово-господарську діяльність КП «Благоустрій».

Залиште коментар

Коментарі Facebook