Економити на дітях. Тепла нема, але ви там тримайтесь!

Версія для друкуВідправити електронною поштоюPDF версія

Тема тижня

Тепла нема, але ви там тримайтесь!

А хто спитав, як витримати дітям у холодних класах?! Як мислити на четвертому уроці алгебри, якщо ще зранку мокрі ноги? Як писати твір на українській у короткій куртці, коли мерзнуть до дрижаків коліна? У школярів нема можливості через кожну годину пити гарячий чай, в них лише одна перерва для гарячого обіду поміж шести чи сімома уроками…

Так промучивши малинських дітей тиждень у холодних класах, згадавши про те, що на дворі жовтень і 0 градусів, малинська влада прийняла виважене рішення – опалювальний сезон у загальноосвітніх закладах міста почати 24 жовтня.

У зв’язку з цим, відділ освіти виконкому міськради рекомендував керівникам навчальних закладів перенести канікули, заплановані з 31 жовтня по 6 листопада на період з 17 по 23 жовтня. Отже, після Покрови, гуляйте, дітки, здорові!

Та чи будуть вони мати здоров’я після такого тижневого переохолодження? Та ціна питання – економія коштів міського бюджету. Чому? Тому що мова йде не про газові ліміти, адже наші школи на альтернативних видах палива. На таких альтернативних, що на них у мерії нема коштів. Завдяки перенесенню канікул і опалювального сезону кількасот тисяч гривень таки залишаться в міському бюджеті.

Коли у вівторок телефонувала у відділ освіти, начальник Микола Шеренок повідомив про ситуацію в дитячих садках: лише три з восьми обігріваються – №1 на Бакланова, №3 на Кримського та садок на ГМП. Решта садків почали тиждень у холоднечі! Яка ситуація на день виходу статті? За обіцянками мера, ніби мали включити садочки, які на автономному опаленні. Централізовано обігрівається фабричний садок «Ялинка», але правильно буде тут сказати – централізовано НЕ обігрівається…

Чи не холодно хворим у лікарні? – запитала на початку тижня і в головного лікаря ММРТМО Валентини Швидун. Адже лікарня теж опалюється не газом, а альтернативними видами палива.

– До вечора буде тепло, запускаємо котельню…

Можливо і буде тепло. Колись. Але на момент телефонного дзвінка, ми зв’язались не тільки з лікарем, але й з пацієнтами стаціонару. «Під двома ковдрами і з обігрівачем у палаті більш-менш терпимо» – була одноголосна відповідь.

Отже, браво початку опалювального сезону у Малині! А чому браво? Зараз спробую пояснити непояснюване, читайте нижче.

Автор: Тетяна Сорока

Коментарів: 2

Картинка користувача Смерека_007.
Смерека_007 (не перевірено)
+1
-1
-1
не бойсь міська рада опалюється?
Картинка користувача Озерна Чайка.
Озерна Чайка
+1
+1
-1
Там в кожному кабінеті обігрівач. Тому їм боятися не потрібно холоду.

Залиште коментар

Коментарі Facebook