Юні малинчани стали переможцями міських та обласних змагань

Версія для друкуВідправити електронною поштоюPDF версія

Минулий тиждень виявився щедрим на спортивні перемоги для малинських школярів та дошкільнят.

З гарними результатами та відповідно нагородами повернулися наші юні легкоатлети з обласного Чемпіонату, який відбувся 19 листопада у Житомирській спеціалізованій дитячо-юнацька спортивній школі олімпійського резерву. Усі вони пробували свої сили у бігу на дистанціях 60,200, 300 та 1000 метрів. Десять вихованців ДЮСШ зайняли призові місця. Як вважають тренери, ця поїздка дозволила усім перевірити свої і можливості, і результати щоденних занять. Приємно, що у малинчан одне перше місце, три других та шість третіх місць. Наступні змагання будуть більш святковими: юні легкоатлети планують поїхати на «Новорічні старти».

Також міські школярі мали змогу випробувати свої сили у грі з волейболу. 24 листопада на базі ЗНВК «Школа-ліцей №1 ім. Н.Сосніної» відбулися змагання серед команд шкіл міста (юнаки). Призові місця серед команд розподілилися наступним чином: 1 місце – МЗНВК «Школа-ліцей №1», 2 місце – ЗОШ №4, 3 місце – ЗОШ №5.

Наймолодші ж малинчани, вихованці міських дитячих садочків, узяли участь у ІІ-й спартакіаді серед дошкільнят, що пройшла 23 листопада у міській ДЮСШ. Діти змагалися у стрибках у довжину з місця, човниковому бігу (визначалися особисті і командні місця) та метанню тенісного м’ячика у вертикальну ціль . Переможцем спартакіади в загальнокомандному заліку стала команда «Каштанчик» із ДНЗ №8 «Ялинка». Друге місце зайняла команда «Капітошка» ДНЗ №8 «Ялинка». Третє місце виборола команда «Серце патріота» з ДНЗ №1. Спонсорами змагань стали підприємці Володимир Задорожний та Олександр Степаненко, а організував спартакіаду Малинський міський центр «Спорт для всіх».

Джерело: malyn-rada.gov.ua