На малинському водосховищі зник рибалка…

Версія для друкуВідправити електронною поштоюPDF версія

Про зникнення 56-річного жителя району, який ще минулої суботи, 10 грудня, пішов на риболовлю й не повернувся, днями місцевий відділок поліції повідомили рідні чоловіка. Спершу вони самі намагалися знайти рибалку, однак біля ополонки за декілька метрів від берегу водосховища неподалік лісотехнікуму, виявили тільки його речі.

Після огляду місця трагедії, у понеділок, 12 грудня, ні правоохоронцям, ні рятувальникам 13-ої ДПРЧ Малина, чоловіка знайти не вдалося. Та й група водолазів, які за викликом приїхали із обласного центру, тіла під водою не виявили. Аби продовжити пошуково-водолазні роботи, кажуть, потрібно почекати, щоб лід більше замерз. Тож, за словами малинських рятувальників, пошуки рибалки мають відновити в середу, 14 грудня.

Люди подейкують: за останній місяць це вже не перший випадок на водних об’єктах району, коли зимова риболовля на крихкій кризі ледь не закінчується для рибалок трагедією.

Коментарів: 2

Картинка користувача !!!.
!!! (не перевірено)
+1
+4
-1
Группа водолазів тіла під водою не виявили?? Автор а ти впевнений що було те саме занурення у воду???Перестань своїми статтями "сорока на хвості принесла"вводити людей в оману....
Картинка користувача !!!.
!!! (не перевірено)
+1
-3
-1
Завдяки таким "ПІЗДЛИВИМ ЯЩИКАМ" народжуються неправдиві слухи....

Залиште коментар

Коментарі Facebook