У Малині процвітає вандалізм

Версія для друкуВідправити електронною поштоюPDF версія

Цього разу «відвідувачі» поламали альтанку, яку лише навесні відновлювали працівники лісгоспу АПК. До того ж численні написи на стінах свідчать про те, що рівень безкультур’я окремих малинчан аж надто високий. Не менш страхітливий вигляд має нині й альтанка, що знаходиться поряд. Звісно, обидві буде вкотре відновлено комунальниками, але нащо трощити? Незважаючи на наявність урн і контейнерів, не меншає у парку й сміття.

А біля фонтану невідомі викрали пластиковий люк. У цьому році для безпеки мешканців міста було закуплено 30 таких люків за бюджетні кошти та 10 люків за кошти «МалинЕнергоінвесту». І в першу чергу їх було встановлено саме у міському парку. Скільки ж вони прослужать?

На місце вкраденого люку комунальники тимчасово поклали плиту, яка убезпечить перехожих, але аж ніяк не додасть естетики нашому парку. Звісно, можна і треба звернутися за допомогою до правоохоронців. Та поки що на заяву про зняття частини огорожі з боку вулиці Володимирської комунальники так і не отримали відповіді. А пройшло вже декілька місяців…З іншого боку, чи лише це провина правоохоронців?

Наш парк — наша турбота та відображення нашої культури, того, що батьки прищеплюють своїм дітям. Приміром, бюст Барміна, факт зникнення якого розслідували працівники поліції, викрали та поламали діти з абсолютно благополучних сімей. А відновлення цього бюсту обійдеться міській казні не менше як 50 тисяч гривень. Ці кошти, безперечно, можна було б спрямувати на вирішення інших нагальних питань, в тому числі і міського парку.

За кошти міського бюджету виготовлено проект реконструкції ставків парку, реалізація якого коштує 1,5 млн. грн. Він уже поданий для розгляду до Екологічного фонду та для участі у грантових програмах. У планах — реконструкція освітлення парку. Задуми гарні…Але чи принесуть вони бажаний результат з таким байдужим та варварським ставленням окремих малинчан до улюбленого ними ж місця відпочинку?

Джерело: malyn-rada.gov.ua

Залиште коментар

Коментарі Facebook