Доступна правова допомога.

Версія для друкуВідправити електронною поштоюPDF версія

Сьогодні в Україні функціонує 125 центрів безоплатної правової допомоги, що надають правову допомогу в кримінальних провадженнях усім затриманим, підозрюваним чи обвинуваченим, які не можуть власним коштом залучити адвоката або участь адвоката є обов`язковою; також соціально незахищеним категоріям – людям, що мають дохід менше прожиткового мінімуму, інвалідам, учасникам бойових дій, в тому числі АТО, дітям-сиротам та ще ряду категорій – у цивільних або адміністративних спорах.

До центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги звертаються з найрізноманітнішими питаннями, від найпростіших (спадкові) до найбільш складних (земельних, реабілітація жертв політичних репресій тощо).

У Житомирській області працює 37 таких мобільний пунктів. А з 1 вересня буде відкрито ще 19 бюро, де люди, не залежно від їх майнового стану, зможуть отримати консультацію з будь-яких правових питань. Центри безоплатної правової допомоги будуть утворені у смт. Лугини, Народичі, Хорошів (Володарськ-Волинському), містах Малин та Овруч.

У кожному бюро працюватимуть юристи, які надаватимуть послуги громадянам. Зокрема: надаватимуть безоплатну первинну правову допомогу (юридичні консультації); забезпечуватимуть доступом до безоплатної вторинної правової допомоги (прийом звернень від громадян); здійснюватимуть активне правоосвітництво; ); забезпечуватимуть доступом до електронних сервісів Міністерства юстиції.

Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103 (безкоштовно та цілодобово).
http://malyn-rada.gov.ua

Теги:

Залиште коментар

Коментарі Facebook