Які міста України постраждають в разі ядерного удару
Якщо російський президент Володимир Путін таки наважиться натиснути на "червону кнопку" - для України такі дії матимуть наслідки гірші, аніж аварія на Чорнобильській АЕС. Це, передовсім, пов'язано із тим, що основна частина ракетно-ядерного щита Російської Федерації, як і раніше, залежить від українського ВПК.
І, якщо припустити, що справа дійде до гіпотетичного обміну ядерними ударами між Росією і США, то такий конфлікт, навіть в найбільш обмеженій формі, здатен спричинити в Україні незліченні лиха в силу її географічного положення. Про це йдеться в матеріалі видання "Апостроф".
Автори наголошують, що під загрозу потрапить не лише Крим, але й низка населених пунктів на кордоні із Росією, зокрема Чернігів, Шостка, Харків.
"Метою для бомбардувань можуть стати військові та промислові об'єкти РФ - важливі оборонні підприємства і військові бази. Принаймні чотири такі об'єкти розташовані біля кордонів з Україною. Мова йде про 262-у військову базу в селищі Богучар, у Воронезькій області, в 45 км від кордону з Україною, про базу в селі Валуйки (Білгородська область, Харківський напрям, 25 км від кордону), а також про бази на полігоні Кадамовський в Ростовській області і в селі Клинці (Брянська область, Чернігівський напрямок) - 70 і 50 км від кордону, відповідно. Ці бази можуть зацікавити американців хоча б тому, що саме на них будуть дислокуватися три нові російські дивізії, які, за заявою міністра оборони РФ Сергія Шойгу, повинні протидіяти нарощуванню сил НАТО до кордонів з Росією", - йдеться у статті.
Повідомляється, що, хоча жоден з названих об'єктів не знаходиться на території України, все ж вони розташовані досить близько відносно великих українських міст - Шостки, Чернігова, Харкова, на які можуть випасти радіоактивні опади.
"А якщо у момент бомбардування вітер буде дути в західному або південно-західному напрямку, то територія України може бути заражена і на більшу глибину", - наголошує автор.
Автор матеріалу: Любов Кінаш
Джерело: http://znaj.ua/
Залиште коментар