"Батьківщина" та "Їжачок" привітали діточок...

Версія для друкуВідправити електронною поштоюPDF версія

 

Команда районної організації ВО «Батьківщина»  продовжує відвідувати навчальні заклади району, даруючи солодощі дітям від голови облорганізації Анжеліки Лабунської.

28 грудня депутат районної ради Богдан Лісовський побував у селі Головки на новорічному святі в ДНЗ "Їжачок". Нині тут виховується 29 діток із Головківської та Шевченківської сільських рад. Привітали дітей та їхніх батьків з наступаючими новорічно-різдвяними святами та передали дітям солодкі подарунки!

Також звучали привітання від новообраного Пиріжківського сільського голови Ігоря Ярмоченка та приватного підприємця з Малина Дмитра Коритька.

Наступного дня представник партії відвідав новорічне свято у Федорівському НВК І ступеня. Привітавши присутніх зі святом, вручив 35 вихованцям місцевих садочка та школи подарунки від Житомирської обласної організації ВО "Батьківщина".  Цього ж дня учні отримали подарунки й солодощі від давнього друга навчального закладу, почесного громадянина Федорівки Дітера Вольфа, котрий прислав подарунки аж із Німеччини.

 

Залиште коментар

Коментарі Facebook