![Версія для друку Версія для друку](/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
![Відправити електронною поштою Відправити електронною поштою](/sites/all/modules/print/icons/mail_icon.gif)
![PDF версія PDF версія](/sites/all/modules/print/icons/pdf_icon.gif)
12 жовтня 2017 року в Радомишлі Житомирська обласна організація ВО "Свобода" спільно із "Правим сектором" пікетуватиме Радомишльське відділення поліції з вимогою припинення тиску на активістів і кандидатів на майбутніх виборах до ОТГ.
Початок акції ‒ об 11:00 за адресою вул. Мала Житомирська, 13.
Для довідки:
5 жовтня 2017 року в Радомишлі розпочалась чергова хвиля обшуків у свободівців у кращих традиціях режиму Януковича.
Провели обшуки у двох активістів Радомишльської районної організації ВО "Свобода" ‒ відомої волонтерки Наталії Черняєвої та добровольця російсько-української війни Сергія Довгаленка. Підставою для обшуку, як було заявлено, є те, що Сергій ‒ боєць російсько-української війни (перша хвиля), і у нього може бути знайдена вогнепальна зброя.
Таким чином, чиниться тиск на свободівців, які, окрім своєї активної діяльності в районі, є кандидатами на виборах до Радомишльської міської ОТГ.
Прес-служба Житомирської обласної організації ВО "Свобода"