Погода
Погода у Малині

вологість:

тиск:

вітер:

У Малині зарплата деяких заступників міського голови сягає майже 40 тисяч, а секретар міськради у серпні її взагалі не отримував

Версія для друкуВідправити електронною поштоюPDF версія

Деякі заступники міського голови Малина Олексія Шостака отримують близько  40 тис. грн зарплати, не враховуючи матеріальну допомогу. Про це у відповіді на інформаційний запит «Вголос.Zt» повідомив секретар міської ради Дмитрій Кисельчук.

Згідно із рішенням Малинської міської ради від 23 грудня 2016 року, міський голова, його заступники та секретар щомісяця отримують премії у розмірі 100% посадового окладу, а 50% окладу – за інтенсивність праці. Крім того, у першому півріччі вони отримали матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань, а при наданні відпустки — на оздоровлення. Загалом на матеріальну допомогу керівному складу Малинської міської ради витратили майже 120 тис. грн.

Міському голові Малина Олексію Шостаку з червня по серпень нараховували в середньому від 12 тис. до понад 27 тис. грн. Ще майже 10,5 тис. грн він отримав у вигляді матеріальної допомоги “на вирішення соціально-побутових питань”.

Першому заступнику міського голови Петру Піковському нарахували у червні понад 21 тис. грн, у липні — близько 8 тис., у серпні — близько 16 тис. Матеріальну допомогу йому надали одразу по обох статтях і вона склала понад 24 тис. грн.

А ось заробітній платі своїх заступників міський голова Малина міг би позаздрити. У червні обом із них, Олегу Ювковецькому та Лесі Сніцаренко, нарахували відповідно по 13,7 та 13,3 тис. грн зарплати. У липні — близько 37 тис. та майже 11,2 тис. грн, у серпні — майже 7 тис. та понад 32 тис. грн відповідно. Матеріальну допомогу їм виплатили у розмірі більше 21 та 22 тис. грн.

Секретарю міської ради Дмитрію Кисельчуку у червні нарахували близько 13,7 тис. грн, у липні ця сума становила близько 6 тис. грн. А ось у серпні, згідно із інформацією Малинської міської ради, він не отримав ні копійки. Матеріальну допомогу йому сплатили у розмірі майже 16 тис. грн.

Керуючій справами виконкому Світлані Сівко у червні нарахували близько 14,3 тис. грн зарплати. У липні ця сума склала майже 35 тис., а у серпні — майже 16 тис. грн. Понад 25 тис. грн вона отримала у вигляді матеріальної допомоги.

Нагадаємо, що заробітна плата Новоград-Волинського міського голови  Віктора Весельського вшестеро перевищує середню по місту. У заступника прокурора області Любомира Війтовича зарплата вища, аніж у Генерального прокурора України.

Джерело: vgolos.zt.ua

Слідкуйте за оновленнями на наших сторінках у Фейсбуці, Вконтакті, Однокласниках та Твіттері, а також підписуйтесь на наші канали у Youtube та в Telegram.

Загрузка...

Коментарі

Malin City

Свіжі коментарі

Події у світі

ЗВЕРНЕННЯ ВІДДІЛУ ВЕДЕННЯ ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ВИБОР...
29 жовтня 2017 року відбудуться перші вибори депутатів міської ради об’єднаної територіальної громади і вибори Радомишльського міського голови....
СБУ попереджає про можливу масштабну кібератаку на...
Служба безпеки України попереджає про підготовку нової хвилі масштабної кібератаки на державні структури та приватні компанії. За інформацією...
ВИЩА РАДА ПРАВОСУДДЯ ЗВІЛЬНИЛА СУДДЮ РАДОМИШЛЬСЬКО...
Вища рада правосуддя під час засідання 10 жовтня 2017 року ухвалила звільнити у зв’язку з поданням заяв про відставку дев’ятьох суддів. Серед...
У Радомишлі та Овручі відмовили у реєстрації шести...
У Радомишльській та Овруцькій територіальних виборчих комісіях відхилили подання на шістьох потенційних кандидатів у депутати до місцевих рад від...
АЛЕКСАНДР ПИРОГОВ: Дворянское собрание в уездном г...
Улица Присутственная, пожалуй, самая красивая улица города. Сохранилось особое очарование старины. Брусчатую улицу (в конце 60х годов XX века ее...