У Малині традиційно відбулися "Різдвяні зустрічі"

Версія для друкуВідправити електронною поштоюPDF версія

Вже стало доброю традицією щороку зустрічатись однією великою родиною в нашому рідному місті на «Різдвяні зустрічі».  Навіть великий мороз не став на заваді активному відпочинку та гарному настрою малинчан.

8 січня всі бажаючі мали змогу насолодитися Різдвяним ярмарком  та  святковим концертом, побачити вертеп.  До речі, створення Різдвяного вертепу – ініціатива креативного підприємця Наталії Вербицької. Саме  вона разом з Іриною Оксаніч (викладачем Школи мистецтв) створила дану композицію, яка припала до душі всім малинчанам.  Також окрасою цьогорічного ярмарку стали дерев’яні будиночки для торгівлі, які і в подальшому будуть використовуватися для проведення міських заходів.

Юні та дорослі гості свята мали змогу взяти участь у конкурсі колядок, скуштувати різні види куті від  МГО «Молодь в дії», придбати різноманітні смаколики та сувеніри від міських майстрів.

На завершення свята активна молодь міста влаштували справжній різдвяний вертеп  – театралізовану постановку «Віфлеємська ніч».

Джерело: malyn-rada.gov.ua

Коментарів: 6

Картинка користувача Антоніна.
Антоніна (не перевірено)
+1
0
-1
Великою дружньою родиною. Цікаво як того року наливали по чарці від мера?
Картинка користувача Варвара.
Варвара (не перевірено)
+1
+1
-1
Шановна міська влада! спасибі за будиночки з торгівлею, але санітарними нормами до місць масових гулянь передбачені і вбиральні. Хтось подбав, щоб молоді в дії і решті колядників було де попісять у 15-градусний мороз?
Картинка користувача Дмитро.
Дмитро (не перевірено)
+1
+2
-1
Сарказм ON А чим, вас, вбиральна за дом. культури не вшлаштувала? Сарказм OFF
Картинка користувача Малинська.
Малинська (не перевірено)
+1
+1
-1
Бляха, не вспіли одного єврея убрать із соборної площі, то вже їх поставили під дахом вертепу. Крєатівно! А чого свободівця Поліновського з вилами не було, щоб охраняв євреїв?
Картинка користувача Наталія.
Наталія (не перевірено)
+1
+2
-1
Мабуть підприємці, які "частували" людей шашликами і куттею, більше витратились на ліки і чаї після кількох годин торгів на такому морозі, ніж заробили.
Картинка користувача Дістало.
Дістало (не перевірено)
+1
-1
-1
Шо за х...я з цими дорогами?? убиться можна як не через льод, так через сугроби. Да того року й то краще було. а тут без лопати і солі в карманах уже і на вулицю не виходь? Коли в тому білому домі бл.. начнуть головою думать, а не тим що на льоду можна забить??? Продавайте свої доміки да дороги посипайте бо скоро тей сніг люди знесуть під адміністрацію

Залиште коментар

Коментарі Facebook