Погода
Погода у Малині

вологість:

тиск:

вітер:

У Малині хотіли обміняти теплотрасу на дитячий майданчик

Версія для друкуВідправити електронною поштоюPDF версія

Після майже двохмісячної перерви 14 вересня відбудеться чергова сесія Малинської міської ради, а перед нею, відповідно, розпочинають свою роботу депутатські комісії. 12 вересня відбулося засідання комісії з комунальних питань, головою якої, нагадаємо, є Ірина Дмуховська і до складу якої входять восьмеро депутатів міської ради. Всього на комісії було розглянуто десять питань. Всі рішення депутати приймали одноголосно.

Першим питання, яке було розглянуто, «Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста мережі водопостачання по вул. Петровського», яке полягає у наданні згоди на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста мережі водопостачання протяжністю 400 м/п по вул. Петровського та вартістю 26 600 гривень і визначити її балансоутримувачем ТОВ «Малин Енергоінвест».

Депутат Олександр Гордієнко відзначив, що потрібно, щоб був наданий хоча б проект мережі водопостачання, аби ця процедура проводилася згідно з законодавством. Отож, депутатами було вирішено перенести це питання на наступну сесію.

Далі було розглянуто проект рішення «Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста мережі водопостачання та водовідведення по вул. Грушевського (біля ДПРЧ-13)», згідно з яким, розглянувши звернення А.О. Краснопольського, планується передати до власності громади Малина водомережі загальною протяжністю 75 м/п біля РДПЧ-13 вартістю 8117,5 грн. та визначити балансоутримувачем ТОВ «Малин Енергоінвест». Цей намір викликав у депутатів обурення: «Сам протягнув, а тепер заасфальтуйте, громадо міста? Хай сам асфальтує». Фактично виходить, що приватний підприємець самотужки провів водопровід, а тепер хоче, «спихнути» його на баланс громади, аби вона за свої кошти обслуговувала його. Тому було прийнято рішення зобов’язати власника оновити за свої кошти асфальтне покриття та обслуговувати трубопровід за власні кошти, оскільки він є приватним.

Одним із проектів рішення, яке розглянули депутати, було «Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста дитячого майданчика у міському парку», згідно з яким, розглянувши лист ТОВ «Папір-Мал» до комунальної власності міста, передавався дитячий майданчик у міському парку культури та відпочинку імені Миклухо-Маклая (який, нагадаємо, був збудований «Папір-Малом»).

— Але що взамін хочуть? Хочуть, щоб передали трубопровід 800 метрів за 75 тис. грн. Якщо навіть його порізати на металолом — вже вийде дорожче, — висловив свою думку один з депутатів.

— Це просто співпадіння, — запевнив інший депутат.

— Давайте приймемо на баланс майданчик, а взамін їм нічого не дамо.

Отож, депутатами було прийнято рішення прийняти на баланс цей дитячий майданчик.

Розглянувши ще ряд питань, комісія перейшла до розгляду питання, яке викликало найбільшу дискусію, — «Про надання дозволу на продаж трубопроводу ТОВ «Папір-Мал». Згідно з ним, планується надати дозвіл на продаж ТОВ «Папір-Мал» трубопроводу від котельні до приміщення теплопункту по вул. Неманихіна, 2Б, який не використовується для потреб громади, вартістю 75 916 гривень.

Практично всі депутати не були згодні з таким рішенням, адже, на їхню думку, трубопровід можна продати значно дорожче і, в такому разі, до бюджету потрапить значно більше коштів.

— Якщо порахувати, ця цифра помножиться, як мінімум, у два рази. Нехай створять комісію з трьох чоловік, щоб приїхали на місце, заміряли трубопровід та оцінили його вартість, — запропонував один із депутатів.

Отож пролунала пропозиція виїхати комісії у складі трьох депутатів на місце, де проходить трубопровід, та оцінити його вартість, а розгляд самого питання перенести на наступне засідання комісії. Її депутати повністю підтримали.

Детальніше — на відео.

Нагадаємо, що сесія Малинської міської ради відбудеться 14 вересня о 14 годині у великому залі адмінприміщення.

Слідкуйте за оновленнями на наших сторінках у Фейсбуці, Вконтакті, Однокласниках та Твіттері, а також підписуйтесь на наші канали у Youtube та в Telegram.

Загрузка...

Коментарі

Malin City

Свіжі коментарі

Події у світі

НА ВУЛИЦЯХ ЧАЙКОВСЬКОГО, НАУМЕНКА ТА САДОВІЙ ОБЛАШ...
За сприяння міської влади та керівництва КП «Благоустрій міста» на певних ділянках вулиць Чайковського, Науменка та Садової було встановлено та...
«Батьківщина» довела в суді незаконність рішення Р...
Житомирський окружний адміністративний суд, за позовом представників Житомирської обласної партійної організації ВО «Батьківщина», скасував...
У РАДОМИШЛЬСЬКОМУ РАЙОНІ СТВОРЯТЬ ОРНІТОЛОГІЧНИЙ З...
У Радомишльському районі хочуть утворити орнітологічний заказник в заболоченій місцевості для охорони та відновлення чисельності рідкісних видів...
РОЗПОЧАТО РЕМОНТ ТРОТУАРІВ ПО ВУЛИЦЯХ ВЕЛИКІЙ ЖИТО...
Рішенням міської ради виділено кошти на виготовлення проектно-кошторисної документації, для проведення капітального ремонту тротуару по вул....
СВОБОДІВЦІ ВЛАШТУВАЛИ АКЦІЮ ПІД СТІНАМИ ВІДДІЛКУ П...
12 жовтня 2017 року в Радомишлі Житомирська обласна організація ВО "Свобода" провела пікетування Радомишльського відділення поліції з вимогою...