НЕЙМОВІРНИЙ РИВОК: УКРАЇНЦІ ЗАВОЮВАЛИ ВЖЕ 26 МЕДАЛЕЙ НА ПАРАЛІМПІАДІ В РІО

Версія для друкуВідправити електронною поштоюPDF версія

У загальному медальному заліку на паралімпіаді в Ріо збірна України посідає третє місце

Українські спортсмени завоювали вже 26 медалей на паралімпіаді в Ріо. Тепер в арсеналі України 7 золотих, 6 срібних та 13 бронзових медалей. Про це йдеться на сторінці НОК України та олімпійської команди у Facebook.

Золоті нагороди вибороли дзюдоїстка Інна Черняк, легкоатлет Ігор Цветов – у попередніх забігах, плавці Геннадій Бойко та Дмитро Залевський – у стометрівках на спині, Катерина Істоміна - батерфляєм та Максим Крипак - у 50-метрах вільним стилем.

Срібло здобули у 50-метрівках плавці Євген Богодайко та Оксана Хруль - вільним стилем та батерфляєм відповідно. Ольга Ковальчук була другою у кульовій стрільбі, а Дмитро Соловей та Ірина Гусева - у дзюдо в своїх вагових категоріях.

4 плавці здобули на паралімпіаді бронзу - це Ірина Соцька, Антон Коль, Сергій Паламарчук та Денис Дубров. Третьою у змаганнях була українська команда і у естафетному заліку. Ще одна бронза - у дзюдоїста Олександра Косінова.

Нагадаємо, що у перший змагальний день українські спортсмени вибороли 9 медалей. Одна з них - золота, одна срібна і сім бронзових. У загальному медальному заліку збірна України посідає третє місце.