Погода
Погода у Малині

вологість:

тиск:

вітер:

На виконкомі обговорювали обмеження проїзду пільговиків у маршрутках Житомира: галас, звинувачення та образи

Версія для друкуВідправити електронною поштоюPDF версія

Питання пільгового проїзду у маршрутках знову наробило галасу на засіданні виконкому Житомирської міськради 11 жовтня. Перевізники наполягають на введенні обмежень у часі для безкоштовного проїзду пільговиків: безкоштовно возити останніх пропонують лише з 10.00 до 16.00 години.

Відповідний проект рішення зачитує заступник начальника управління транспорту і зв’язку Житомирської міської ради Валентин Васянович.

«Встановити в міських автобусних маршрутах загального користування міста Житомира час для перевезення пільгових категорій громадян з 10 до 16 години», - читає Валентин Васянович.

Члени виконкому починають обурюватися: у зауваженні юридичного департаменту до проекту рішення зазначається, що воно «не у повному обсязі відповідає вимогам чинного законодавства».

«Тут написано: законодавством не передбачено право виконавчим комітетом встановлювати обмеження у часі, він (проект рішення0 не відповідає чинному законодавству. Навіщо ви виносите на розгляд, обіцяючи їм і підставляючи нас? Я не розумію», - обурюється член  виконавчого комітету Олександр Таргонський.

Натомість, профільний заступник міського голови Дмитро Ткачук пояснює: невідповідності є у самих законах, тому що компенсація за пільговий проїзд має надходити з державного бюджету, а не з міського. Тому, оптимальний варіант врегулювання питання з пільговиками – визначити години, у які вони їздитимуть безкоштовно, без будь-яких компенсацій перевізникам.

«Якщо ми говоримо про пільгові категорії громадян, про їх перевезення і де є невідповідність, то ця невідповідність є на самому верху. В самих законах України, які сьогодні гарантують перевезення тих чи інших громадян на пільговій основі. Говорячи про часові рамки – вони є більш справедливими і дають можливість забезпечити право (на безкоштовний проїзд) пільгових категорій громадян», - пояснює Дмитро Ткачук.

Проте, члени виконкому зазначають, що таке обмеження важко буде втілити на практиці.

«Як ви поясните бабусі, що вона не може їхати, а зможе поїхати через дві години, коли буде безкоштовний проїзд? У нас іще більше буде конфліктів і з водіями, і з пільговиками», - впевнена член виконкому Марія Бовсуновська.

«Вони (перевізники) спочатку погоджуються, що все їх влаштовує, адже є обґрунтування ціни, а потім кажуть, що їх це не влаштовує. Так не чесно», - нарікає член виконавчого комітету Віра Гринишина.

У відповідь перевізники зауважують: думали, що пільгові категорії пасажирів возитимуть безкоштовно не лише міські, а й приміські маршрутки.

«Ми думали, що пільговиків розподілять на всі маршрути – трьохзначні (приміські – ред.) і двозначні (міські – ред.), цього не трапилось:область возить 2 людини, ми возимо 20. Вчора з вул.Труда до Баранова їдуть 20 чоловік і всі посвідчення показують. Біля ЗОКу виходять і кажуть: «Слава труду», знущаються над водіями», - бідкається перевізник Тетяна Іваницька.

За її словами, на міських маршрутах бракує водіїв, бо вони або виїхали на роботу в Польщу, або пішли працювати на приміські маршрути, де менше пільговиків.

Зрештою, міський голова Сергій Сухомлин виносить проект рішення на голосування: «за» голосують 11 членів виконкому, а для прийняття рішення необхідно мінімум 13 голосів.

Після цього члени виконкому та перевізники продовжили сперечатися, переходячи на особисті образи. А дехто з членів виконкому пропонував взагалі скасувати рішення про підвищення вартості проїзду до 5 грн та безкоштовне перевезення пільговиків.

«Так давайте повернемо (тариф) 3 гривні, зберіть перевізників. Все, розглянемо на наступному виконкомі зменшення тарифу», - підсумував дискусію мер Сергій Сухомлин.

Житомир.info: На виконкомі обговорювали обмеження проїзду пільговиків у маршрутках Житомира: галас, звинувачення та образи

Житомир.info: На виконкомі обговорювали обмеження проїзду пільговиків у маршрутках Житомира: галас, звинувачення та образи

Житомир.info: На виконкомі обговорювали обмеження проїзду пільговиків у маршрутках Житомира: галас, звинувачення та образи

Житомир.info: На виконкомі обговорювали обмеження проїзду пільговиків у маршрутках Житомира: галас, звинувачення та образи

Житомир.info: На виконкомі обговорювали обмеження проїзду пільговиків у маршрутках Житомира: галас, звинувачення та образи

Житомир.info

Загрузка...

Коментарі

Malin City

Свіжі коментарі

Події у світі

У Радомишлі та Овручі відмовили у реєстрації шести...
У Радомишльській та Овруцькій територіальних виборчих комісіях відхилили подання на шістьох потенційних кандидатів у депутати до місцевих рад від...
ВИЩА РАДА ПРАВОСУДДЯ ЗВІЛЬНИЛА СУДДЮ РАДОМИШЛЬСЬКО...
Вища рада правосуддя під час засідання 10 жовтня 2017 року ухвалила звільнити у зв’язку з поданням заяв про відставку дев’ятьох суддів. Серед...
СБУ попереджає про можливу масштабну кібератаку на...
Служба безпеки України попереджає про підготовку нової хвилі масштабної кібератаки на державні структури та приватні компанії. За інформацією...
ЗВЕРНЕННЯ ВІДДІЛУ ВЕДЕННЯ ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ВИБОР...
29 жовтня 2017 року відбудуться перші вибори депутатів міської ради об’єднаної територіальної громади і вибори Радомишльського міського голови....
АЛЕКСАНДР ПИРОГОВ: Дворянское собрание в уездном г...
Улица Присутственная, пожалуй, самая красивая улица города. Сохранилось особое очарование старины. Брусчатую улицу (в конце 60х годов XX века ее...