![Версія для друку Версія для друку](/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
![Відправити електронною поштою Відправити електронною поштою](/sites/all/modules/print/icons/mail_icon.gif)
![PDF версія PDF версія](/sites/all/modules/print/icons/pdf_icon.gif)
Ось таке повідомлення про допомогу з'явилося на наших сторінках у Фейсбуці.
Шановні друзі, колеги, та всі небайдужі жителі Малинщини! Звертаюся до Вас з проханням про допомогу, врятувати життя мого чоловіка, батька наших двох дітей — Осадчого Михайла Костянтиновича. Необхідна термінова повторна операція на серці. Хворий у тяжкому стані. Матеріальні можливості нашої сім'ї були вже вичерпані попередньою операцією. Залишається єдина надія на Вашу підтримку. Буду вдячна за Вашу допомогу. Карта "ПриватБанка" (Осадча Людмила Григорівна): 5168 7572 5099 3575.
Слідкуйте за оновленнями на наших сторінках у Фейсбуці, Вконтакті, Однокласниках та Твіттері, а також підписуйтесь на наші канали у Youtube та в Telegram.