![Версія для друку Версія для друку](/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
![Відправити електронною поштою Відправити електронною поштою](/sites/all/modules/print/icons/mail_icon.gif)
![PDF версія PDF версія](/sites/all/modules/print/icons/pdf_icon.gif)
Відділ освіти звернувся до директорів шкіл з рекомендаціями про призупинення навчального процесу з 15 по 19 грудня 2016 р.
Про це повідомляє сайт Малинської міської ради
Причина — зростання кількості хворих на грип та ГРВІ. На Малинщині серед хворого населення на грип та ГРВІ 71,2% — діти до 17 років. За останній тиждень захворіло 250 малюків. Ріст захворюваності зареєстровано серед усіх вікових груп дитячого населення.
Станом на 14 грудня 2016 року за інформацією ЗНЗ міста 25% учнів не відвідують навчальні заклади по хворобі. У позашкільних закладах освіти відмінено масові заходи. Дитячі садки працюватимуть, але не прийматимуть дітей із симптомами респіраторної інфекції.