Від фонду «Людність» — американські швейні машинки

Версія для друкуВідправити електронною поштоюPDF версія

На теренах області Житомирський обласний благодійний фонд «Людяність» працює не один рік. За роки своєї діяльності він допоміг не одній тисячі жителів Житомирщини.

Як поінформував голова фонду Юрій Журбенко, нещодавно фонд отримав чергову гуманітарну допомогу зі США — 40 швейних машинок відомої фірми «SINGER». Їх отримали жителі Пулинського, Черняхівського, Житомирського районів, вихованці та викладачі Малинського професійного ліцею та Житомирського вищого професійного училища-інтернату Житомирської обласної ради, а також шість багатодітних родин із Олевська та інших куточків області, пенсіонер А.П. Панченко з Малина.

— У нашому навчальному закладі навчаються більше 300 учнів, — розповів директор Малинського професійного ліцею Микола Ілючок. — Такий подарунок стане у пригоді для учнів, котрі навчаються на спеціальності «Швачка». Власними зусиллями поновлюємо матеріально-технічну базу закладу, але за допомогою депутата райради Богдана Лісовського й голови БФ «Людяність» Ю.М. Журбенка нам дісталися ці машинки, на яких відточуватимуть свої практичні навики й знання наші учні.

Теги:

Коментарів: 1

Віра Іванівна Моргун (не перевірено)
+1
-3
-1
Радує, що хтось ще сьогодні думає про людей і наших дітей! Молодці!

Залиште коментар

Коментарі Facebook