![Версія для друку Версія для друку](/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
![Відправити електронною поштою Відправити електронною поштою](/sites/all/modules/print/icons/mail_icon.gif)
![PDF версія PDF версія](/sites/all/modules/print/icons/pdf_icon.gif)
15 жовтня на мототреку біля села Клітчин Житомирського району (біля об’їзної дороги Київ-Бердичів) проходять змагання з мотокросу пам’яті С.П.Корольова, які є етапом Кубку України.
«На участь у змаганнях зареєструвалися 80 учасників з різних міст України, є навіть 8-річний хлопчик з Італії. Найстаршому учаснику – 61 рік, наймолодшому - 5 років», - повідомляє журналіст Житомир.info.
Останні приготування до змагань
Змагання проходять під патронатом мера Житомира Сергія Сухомлина. Також у відкритті мотокросу бере участь голова ОДА Ігор Гундич та віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, який виведе на старт наймолодших учасників змагань.
Під час відкриття разом з прапором України вже традиційно підняли прапор житомирської 95-ї бригади.
Детальніше дивіться згодом у сюжеті
Житомир.info