![Версія для друку Версія для друку](/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
![Відправити електронною поштою Відправити електронною поштою](/sites/all/modules/print/icons/mail_icon.gif)
![PDF версія PDF версія](/sites/all/modules/print/icons/pdf_icon.gif)
Велике спортивне свято відбудеться у Житомирі на День міста. Бігуни з усієї України долатимуть дистанції у 21 та 5 км. Уже на сьогодні зареєстровано вдвічі більше бажаючих пробігти напівмарафон, ніж минулого року.
Кількість бажаючих брати участь у інших забігах також значно більша! З огляду на це ми потурбувалися і про маленьких спортсменів - кількість дітей-учасників також стала більшою.
Крім того, спеціальні гості та видатні українці зможуть поділитися своїм досвідом та просто підтримати спортсменів-професіоналів та спортсменів-любителів.
Стартові пакети учасникам видаватимуться 9 вересня з 16.00 до 20.00 в управлінні сім’ї, молоді та спорту міської ради (каб. 106, І поверх). Деталі, маршрути та умови космічного напівмарафону за посиланням http://kosmomarafon.org/
Усіх учасників чекають призи, подарунки, сюрпризи та просто гарний настрій! А ті, хто не займається спортом, можуть прийти та вболівати за бігунів. Ми будемо раді бачити усіх на великому спортивному святі до Дня міста.
Житомир.info