![Версія для друку Версія для друку](/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
![Відправити електронною поштою Відправити електронною поштою](/sites/all/modules/print/icons/mail_icon.gif)
![PDF версія PDF версія](/sites/all/modules/print/icons/pdf_icon.gif)
У Коростені неподалік центрального парку, де 9 вересня святкують День деруна, горіло 3 автівки.
Про це Житомир.info повідомили читачі, які перебувають на святі.
«Загорілися зразу дві машини. Дуже раптово. Але люди самі погасили. Там хлопці смажили шашлик, побачили і побігли гасити, поки власники відпочивали. Кажуть, що підпал», – повідомила читачка.
У прес-службі управління ДСНС у Житомирській області інформацію про подію підтвердили, але зазначили, що горіли одразу 3 легковика.
«Це не на території проведення фестивалю – метрів за 150, неподалік залізничних колій. Горіло три машини: Audi, Kia та Skoda. Повідомлення надійшло о 15.17. Пожежу ліквідували до прибуття нашого підрозділу. Зараз рятувальники працюють на місці події», – повідомила керівник прес-служби ДСНС Ірина Романюк.
Фото читачки
Житомир.info