


Чоловіка, що їхав уночі з повним «набором бурштиношукача» правоохоронці зупинили в лісовому масиві поблизу села Обища Олевського району. Обладнання поліцейські вилучили та розпочали кримінальне провадження.
Про це повідомляє прес-служба головного управління Нацполіції вЖитомирській області.
«Близько 00.20 20 травня рейдова група правоохоронців, до складу якої увійшли працівники Управління захисту економіки та місцеві поліцейські, помітила транспортний засіб, що рухався поблизу лісового масиву. За кермом квадроцикла, який зупинили поліцейські, перебував 19-річний місцевий житель. Хлопець перевозив мотопомпу та інше обладнання, яке використовують нелегальні старателі для видобутку бурштину. Поліцейські вилучили мотопомпу, пожежні та водозабірний рукави», – йдеться у повідомленні.
Відомості про подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст.15 (Замах на злочин), ч.2 ст. 240 (Порушення правил охорони або використання надр) Кримінального кодексу України.
Фото ГУНП в Житомирській області
Як повідомляв Житомир.info, У ніч на 18 травня рейдова група правоохоронців неподалік села Шебедихи Олевського району затримали чотирьох старателів і вилучили у них мотопомпу й інше приладдя для видобутку бурштину.
Житомир.info
Выбирала себе квартиру на https://www.lun.ua/продажа-... - сайт собирает все объявления с сайтов по недвижимости в одном месте, удобные фильтры, объявления не дублируются
Реконструкція Малинського РБК продовжується: триває демонтаж стін та підлоги (Фото) · 5 years ago
Приєднуйтесь...https://www.facebook.com/1000105050...¬if_t=video_processed¬if_id=1548411207874318
У Малині пішоходи розчищають тротуари (Фото) · 6 years ago
де скачати?
До розробки нових ДБН «Інклюзивність будівель і споруд» долучалися особи з інвалідністю, - Геннадій Зубко · 6 years ago
Мінеральні добрива https://tetra-agro.com.ua/ , які насичені не лише NPK, а й мікроелементами можна використовувати як в період підживлення, так і під час передпосівного обробітку землі.
Обирайте найкращого виробника для захисту с/г культур · 6 years ago
Були нещодавно у Львові, відвідали суші бар Moyogi https://moyogi.com.ua/ у них надзвичайно смачні суші
Основательница «Sushi BOOM» Ирина Костюкова про суши, жизненные принципы и «Мастер Шеф» · 6 years ago
Знайома компанія, TICAB ще вони називаються. була на їх сайті www.ticabltd.com
Житомирське управління автошляхів з третьої спроби купує піскорозкидач для посипки вулиць узимку · 6 years ago
#ідіть у сраку!!!!!!!!!!!
У Малині одні з найвищих тарифів на таксі в Україні? · 6 years ago