![Версія для друку Версія для друку](/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
![Відправити електронною поштою Відправити електронною поштою](/sites/all/modules/print/icons/mail_icon.gif)
![PDF версія PDF версія](/sites/all/modules/print/icons/pdf_icon.gif)
17 жовтня під час профілактичних заходів на автошляхах Житомирщини працівники Управління превентивної діяльності ГУНП виявили кілька правопорушень, у тому числі й можливі незаконні оборудки з лісопродукцією. Нині за всіма фактами розпочато перевірки.
У м. Радомишлі поліцейські перевірили автомобіль «Урал-4320», у причепі якого знаходилось близько 20 куб. м лісопродукції. Водій транспортного засобу, 31-річний місцевий житель, жодних документів на вантаж не надав.
Під час подальшої перевірки поліцейські виявили, що номер шасі автомобіля не відповідає записам у реєстраційних документах.
Водія та вантаж було передано до місцевого відділення поліції для встановлення всіх обставин.
Відділ комунікації поліції Житомирської області