Погода
Погода у Малині

вологість:

тиск:

вітер:

Найбільше керівних посад у ДВК Житомирської області дісталося ВО «Батьківщина», найменше - «Народному контролю», – ОПОРА

Версія для друкуВідправити електронною поштоюPDF версія

 З 11 по 13 жовтня 2017 року територіальні виборчі комісії Житомирщини утворили 273 дільничні виборчі комісії. Найбільше керівних посад у ДВК області дісталося представникам Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина», найменше – кандидатурам від партії «Громадський рух «Народний контроль».

Про це інформує громадянська мережа ОПОРА.

Згідно з частиною 1 статті 23 Закону України «Про місцеві вибори» дільнична виборча комісія утворюється відповідною районною, міською (міста обласного, республіканського в Автономній Республіці Крим значення без районного поділу), районною у місті територіальною виборчою комісією не пізніш як за 15 днів до дня виборів у складі голови, заступника голови, секретаря та інших членів комісії. 

Представники Громадянської мережі ОПОРА проаналізували, кандидатури від яких політичних сил посіли керівні посади у ДВК. Як з’ясувалося, більшість посад керівноко складу отримали претенденти від місцевих організацій ВО «Батьківщина» – 205; представникам «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» дісталося 203 посади; 102 місця у керівному складі ДВК обіймають особи, включені за поданням голів районних виборчих комісій.

Загалом у ДВК області налічується по 273 посади голів і секретарів комісій та 262 посади секретарів. Найбільше посад голів ДВК у ОТГ Житомирщини, де 29 жовтня відбудуться вибори, дісталося ВО «Батьківщина» (91), заступників голів ДВК – політичній партії «БПП «Солідарність» (61), секретарів – «БПП «Солідарність» (68) та ВО «Батьківщина» (68). Інфографіку дивіться тут

З-поміж об’єднаних територіальних громад області найбільше ДВК створили в Овруцькій ОТГ – 55, Ємільчинській  та Радомишльській – 40 та 35 відповідно. Найменше ДВК сформовано в Соколівській та Глибочинській ОТГ – по шість. 

Радомишльська ОТГ

У Радомишльській громаді найбільше посад голів у складі ДВК отримала партія «БПП «Солідарність» – 10. Заступники голів дільничих виборчих комісій здебільшого представляють ВО «Батьківщина» – 17 осіб, а секретарі (9 осіб) – «БПП «Солідарність».

Овруцька ОТГ

У Овруцькій ОТГ загалом створено 55 дільничих виборчих комісій, у яких найбільше посад голів ДВК посіли представники ВО «Батьківщина» – 19. Політична партія «БПП «Солідарність» отримала найбільше посад заступників голів та секретарів – 16 та 14 осіб відповідно.

Словечанська ОТГ

У Словечанській ОТГ утворили 17 дільничних виборчих комісій. Найбільше посад голів ДВК у цій громаді отримала партія «БПП «Солідарність» – дев’ять. Заступників голів порівну від «Опозиційного блоку» та за поданням кандидатів – по п’ять. Представники «Опозиційного блоку» також посіли найбільше посад секретарів ДВК – сім.

Ємільчинська ОТГ

У Ємільчинській ОТГ найбільше посад голів та секретарів ДВК отримали представники ВО «Батьківщина» – 18 та 15 відповідно. Кандидатури від партії «БПП «Солідарність» посіли найбільшу кількість посад заступників голів дільничних виборчих комісій – 19.

Піщівська ОТГ

У Піщівській ОТГ утворено десять дільничних виборчих комісій. Найбільше голів цих ДВК – представники «Опозиційного блоку» та ВО «Батьківщина» – по три особи. Найбільше посад секретарів ДВК дісталося політичній партії «БПП «Солідарність» – три. По два заступники голови ДВК у «Опозиційного блоку», ВО «Батьківщина», Радикальної партії України та за поданням голови.

Брониківська ОТГ

У Брониківській ОТГ було утворено 17 дільничних виборчих комісій, у яких найбільше керівних посад отримали Народна Партія та ВО «Батьківщина» –  по 12. Голови цих ДВК переважно представляють «Опозиційний блок» – шестеро осіб, заступники – Радикальну партію Олега Ляшка – п’ять осіб. Шість посад секретарів комісій дісталося ВО «Батьківщина».

Соколівська ОТГ

У Соколівській ОТГ було утворено шість ДВК. Максимальну кількість керівних посад у ДВК громади отримала ВО «Батьківщина» – шість: чотири посади голови ДВК та по одній заступника і секретаря. П’ять заступників голів ДВК було призначено за поданням голови ТВК. Три посади секретаря ДВК має «БПП «Солідарність».

Мартинівська ОТГ

У Мартинівській ОТГ, де сформували десять ДВК, найбільшу кількість керівних посад у дільничних комісіях отримала ВО «Батьківщина» –  десять. Рівну кількість посад голови ДВК – по чотири – отримали «БПП «Солідарність» та ВО «Батьківщина». Найбільше заступників та секретарів було включено до складу ДВК за поданням голови ТВК

Пулинська ОТГ

У 23-х ДВК Пулинської громади найбільше керівних посад обіймають кандидатури, включені до складу комісій за поданням голови ТВК – 12 голів ДВК та 11 заступників голів ДВК. Секретарі ДВК – переважно представники ВО «Батьківщина» (дев’ять осіб).

Курненська ОТГ

У Курненській ОТГ до виборів сформували 13 ДВК, в яких найбільше керівних посад обіймають особи, включені за поданням голови ТВК: п’ятеро голів ДВК та четверо секретарів. Однакова кількість посад заступників голови ДВК дісталася «БПП «Солідарність» та ВО «Батьківщина» – по чотири, стільки ж заступників голови призначені за поданням голови ТВК.

Оліївська ОТГ

У Оліївській ОТГ утворили сім ДВК. Найбільше голів у цих дільничих комісіях – представники «БПП «Солідарність» (троє осіб), двоє заступників ДВК представляють Радикальну партію Олега Ляшка, троє секретарів – ВО «Батьківщина».

Глибочицька ОТГ

Загалом у Глибочицькій ОТГ утворили шість ДВК, у яких найбільше посад голів дісталося «Опозиційному блоку» та ВО «Батьківщина» – по три. По двоє заступників голів ДВК включені до складу комісій за поданнями «Опозиційного блоку» та «Об’єднання «Самопоміч», троє секретарів – за поданням голови ТВК.

Любарська ОТГ

У 34-х ДВК Любарської громади найбільшу кількість керівних посад отримали представники ВО «Батьківщина» – 31, яким, зокрема, дісталися 24 посади голови ДВК. Найбільше посад заступників голів дільничних комісій посіли представники кандидатів – 11. Секретарі ДВК здебільшого представляють «БПП «Солідарність» – 11 осіб.

Громадянська мережа ОПОРА нагадує, що відповідно до частини 1 статті 23 Закону України «Про місцеві вибори», право подання кандидатур до складу дільничних виборчих комісій мають:місцеві організації політичних партій, про утворення депутатських фракцій яких оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання; кандидати у депутати в одномандатних виборчих округах; кандидати на посаду сільського, селищного, міського голови, старости.

Як повідомляв Житомир.info, Центральна виборча комісія своєю Постановою призначила на неділю, 29 жовтня 2017 року, вибори у 202 об’єднаних територіальних громадах в усіх областях України. У Житомирській області вибори пройдуть у 13 об’єднаних громадах.

Житомир.info

Загрузка...

Коментарі

Malin City

Свіжі коментарі

Події у світі

Кошечкін Олег Володимирович - кандидат у депутати...
  Кошечкін Олег Володимирович - народився 5 вересня 1982 року в сім’ї простих працівників сільського господарства. В 1989 році вступив до першого...
ЗА ПОСАДУ МІСЬКОГО ГОЛОВИ РАДОМИШЛЯ БОРОТИМУТЬСЯ 7...
У Радомишлі за крісло міського голови боротимуться сім кандидатів. Кандидатами на посаду Радомишльського міського голови зареєстровано наступних...
У РАДОМИШЛІ ЗАТРИМАЛИ ВАНТАЖІВКУ З ДЕРЕВИНОЮ БЕЗ Д...
17 жовтня під час профілактичних заходів на автошляхах Житомирщини працівники Управління превентивної діяльності ГУНП виявили кілька...
НА ВУЛИЦЯХ ЧАЙКОВСЬКОГО, НАУМЕНКА ТА САДОВІЙ ОБЛАШ...
За сприяння міської влади та керівництва КП «Благоустрій міста» на певних ділянках вулиць Чайковського, Науменка та Садової було встановлено та...
«Батьківщина» довела в суді незаконність рішення Р...
Житомирський окружний адміністративний суд, за позовом представників Житомирської обласної партійної організації ВО «Батьківщина», скасував...