Погода
Погода у Малині

вологість:

тиск:

вітер:

Чому друзі та колеги підтримують кандидата на посаду ректора ЖДУ ім. І. Франка Віктора Мойсієнка  

Версія для друкуВідправити електронною поштоюPDF версія

12 жовтня 2017 року в Житомирському державному університеті імені Івана Франка відбудуться вибори ректора. Одним з кандидатів на цю посаду є доктор філологічних наук, професор ЖДУ, завідувач кафедри української мови Навчально-наукового інституту філології та журналістики при ЖДУ Віктор Михайлович Мойсієнко.

Він віддав університету 34 роки життя і називає його сенсом свого життя.

«Тут відбулося моє становлення як особистості, тут я отримав ґрунтовні знання, тут я захистив кандидатську і докторську дисертації. Житомирський державний університет я представляв у всіх навчальних закладах всіх областей України, а також у 7 країнах світу», - каже Віктор Мойсієнко.

Студент, який приходить у ЖДУ на 6 років свого життя, повинен стати рівноправним учасником і партнером освітнього процесу, - вважає кандидат у ректори.

«Завдання керівництва університету – забезпечити не тільки ґрунтовні знання, уміння й навички, які він отримає разом із дипломом, а й можливість реалізувати себе ще й позанавчальний час, аби студент міг здобути додаткові професії, а також реалізувати себе в культурно-мистецьких заходах, гуртках, секціях», - переконаний Мойсієнко.

Його підтримують Народний артист Михайло Гузун, Народний художник України Василь Фещенко та ведучий телеканалі ICTV Сергій Кудімов.

«Я б дуже хотів, щоб державний університет імені Івана Франка, великого сина українського народу, був народним, бо це центр культурної спадщини і майбутнє Полісся. І дуже бажано, щоб університетом керували люди, котрі розуміють це, котрі хочуть, кому не однаково. Дуже бажано, щоб в університеті були колективи, котрі зберегли б мистецтво, культуру нашого краю. Людиною, яка б це розвивала і заохочувала, я бачу Мойсієнка Віктора Михайловича, він митець у своїй справі, з ним можна на цю тему відкрито і легко розмовляти», - каже Михайло Гузун.

 «Думаю, що місце ректора ЖДУ міг би зайняти Віктор Мойсієнко, тому що він має колосальний досвід чисто науковий, бо має за плечима багато праць, до того ж, вболіває за університет (…). У мене вже років 20, мабуть, в майстерні висить лозунг «Тотальний непрофесіоналізм». Це треба, щоб зникло з нашого побуту. Треба, щоб високий професіоналізм був скрізь. Наука, культура мистецтво – це все повинно бути на основі високої університетської освіти», - вважає Василь Фещенко.

 «У 2003 році я закінчив наш Житомирський державний університет, філологічний факультет, і тому досить добре знаю Віктора Михайловича Мойсієнка як мегакрутого викладача і, що досить важливо, надзвичайно здібного менеджера. Людина, яка не стоїть на місці, яка постійно в русі, постійно розвивається. Вважаю, що Віктор Мойсієнко надзвичайно достойна кандидатура, аби очолити наш університет», - розповів співведучий підсумкової програми новин на телеканалі ICTV «Факти тижня з Оксаною Соколовою» Сергій Кудімов.

Житомир.info 

Загрузка...

Коментарі

Malin City

Свіжі коментарі

Події у світі

У Радомишльському районі вогнеборці ліквідували по...
9 жовтня о 05:55 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в дерев’яному житловому будинку на трьох господарів у с. Ходори...
ІНТЕРНАТ ЧИ КОНЦТАБІР: У РАДОМИШЛІ ЗНУЩАЮТЬСЯ НАД...
Депутату Житомирської обласної ради Віталію Вітусевичу у вівторок, 3 жовтня, надійшло звернення від жителів міста Радомишль про можливі...
КЕРІВНИК УКРПОШТИ: Звільнимо тих, хто не посміхаєт...
Новий менеджмент ПАТ «Укрпошта» працює над залученням у команду співробітників, уміють доброзичливо спілкуватися з клієнтами. Про це...
У РАДОМИШЛІ ВІДБУДЕТЬСЯ ЧЕМПІОНАТ МІСТА ЗІ СТРІЛЬБ...
У рамках військово-патріотичного виховання учнів та молоді міста Радомишля, 11 жовтня о 9 год.00 хв. відбудеться урочисте відкриття Чемпіонату...
НА РАДОМИШЛЬЩИНІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ВЕТЕРАНА. + ФОТО
Щороку 1 жовтня весь світ відзначає Міжнародний День людей похилого віку, а в Україні – ще і День ветерана. В переддень свята, 28 вересня 2017...