![Версія для друку Версія для друку](/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
![Відправити електронною поштою Відправити електронною поштою](/sites/all/modules/print/icons/mail_icon.gif)
![PDF версія PDF версія](/sites/all/modules/print/icons/pdf_icon.gif)
На базі колишнього аеродрому в Малині відбулися Всеукраїнські змагання учнівської молоді з авіамодельного спорту (радіокеровані моделі). Участь у них брали близько 50 учасників із Житомирської, Вінницької, Київської, Полтавської, Сумської та Дніпропетровської областей та Києва.
Як поінформував керівник авіамодельного гуртка Малинського міського центру науково-технічної творчості Андрій Недашківський, діти змагалися у таких класах: головних та пілотних моделях, повітряному бою та напівкопії.
Найкращий результат, незважаючи на вітряну погоду, продемонстрували юні авіамоделісти з Вінничини. Друге місце посіли їхні ровесники з Київської області, третє – Дніпра. Команда з Житомирщини завоювала сьоме місце, Малина – п'яте.
Переможці та призери нагороджені грамотами та медалями.
Богдан Лісовський.
На фото: переможець змагань у класі експериментальні літаючі апарати та «срібний» призер у класі напівкопій із Полтави Максим Козирьов.
Фото автора.
Слідкуйте за оновленнями на наших сторінках у Фейсбуці, Вконтакті, Однокласниках та Твіттері, а також підписуйтесь на наші канали у Youtube та в Telegram.