Погода
Погода у Малині

вологість:

тиск:

вітер:

Про горілку, баню, газ та інші питання з 35-ї сесії міської ради

Версія для друкуВідправити електронною поштоюPDF версія

27 квітня у великій залі Малинської РДА відбулася чергова сесія Малинської міської ради. Скажемо наперед, що дисципліна у залі була далеко не найкращою. Деякі депутати перед голосуванням виходили із зали, деякі займалися своїми справами або розмовляли між собою, не слухаючи про що говорилося з трибуни, і тому часто перепитували, які питання поставлені на голосування. Та й лічильна комісія не завжди могла нормально порахувати голоси, в тому числі й через вищезазначену причину. Тому, очевидно, це було однією з причин того, що сесія тривала близько трьох годин.

На початку сесії було зачитано звернення від фракції «Батьківщина» щодо обмеження руху транспорту на вулиці Машинобудівників та проведення всеукраїнського референдуму щодо заборони продажу земель сільськогосподарського призначення в Україні.

Щодо питання бюджету депутати доповнили його пунктом про прийняття субвенції від Морозівської сільської ради у розмірі 3000 гривень. Питання бюджету депутати прийняли відразу, без обговорення і без заслуховування начальника фінансового управління.

Наступним питанням сесія розглянула питання «Про затвердження актів комісії з визначення розміру та відшкодування збитків власникам землі, заподіяних внаслідок незаконного використання земельних ділянок (Якушева)». Не будемо зупинятися на цьому питанні, оскільки депутати вирішили перенести його на наступну сесію. (детальніше — на відео).

Зупинимося краще на питання «Про укладання договору особистого строкового сервітуту». Згідно з рішенням, міська рада вирішила укласти договір особистого строкового сервітуту: «Житомирський лікеро-горілчаний завод» на розі вул. Винниченка та площі Соборної площею 0,0030 га на 5 (п’ять) років, для комерційного використання, річну плату за користування земельною ділянкою встановити в розмірі 6 % від нормативної грошової оцінки земель міста Малина». Щодо цього питання у залі виникла дискусія, але депутати проголосували проти укладання договору. 

Одними з найважливіших питань, яке перед сесією активно обговорювалося на «комунальній» комісії, — розірвання договору куплі-продажу банно-прального комбінату, розташованого за адресою вул. Богдана Хмельницького, 17, та нежитлового приміщення спортивного комплексу по вул. Машинобудівників. Обидва питання ініційовані Коростишівською місцевою прокуратурою. На сесії з доповіддю щодо цих двох питань виступив прокурор Тарас Пургін.

 Щодо банно-прального комплексу, перед присутніми виступив «винуватець» Олег Бурляй. Він запевнив, що, обов’язково заплатив би необхідні кошти вчасно, якби була така можливість. Також запевнив, що по-можливості, обов’язково сплатить пеню за незаплачені у встановлений термін кошти. На запитання міської ради Дмитра Кисельчука, чи зможе він сплатити необхідні кошти до кінця року, відповів, що, якщо буде така можливість, обов’язково сплатить.

Варто додати, що, за словами прокурора, будівля банно-прального комбінату належить громади. Тому там не повинні були вестися будь-які серйозні роботи, окрім облагородження будівлі і прилеглої території.

До слова, сьогодні сума штрафних санкцій складає 340 тисяч. Необхідна ж сума за об’єкт сплачена у повному обсязі.

Один з громадських активістів запитав, чому у приміщені не функціонує баня.

— Усе впирається у фінанси, — зазначив Олег Бурляй. — У збиток баня працювала протягом трьох років. На сьогоднішній день знову запустити її немає коштів.

Свою репліку вставив депутат Василь Федоренко:

— Це урок на майбутнє: ніяких розстрочок. Якщо є гроші — нехай платять відразу.

Зазначимо, що депутати не підтримали це рішення. За погодження розірвання договору проголосувало лише два депутати, 21 депутат утримався, ще троє не голосувало взагалі.

Зовсім інша ситуація була з питанням про розірвання договору куплі-продажу на приміщення спортивного комплексу. За нього проголосували майже всі присутні.

Читайте також: «Добробуту» — «так», розірванню договорів — «ні», або Чиї інтереси відстоюють депутати Малинської міської ради?

У своїй доповіді прокурор зазначив, що оскільки умови договору не виконуються, прокуратура звернулася до міської ради. Оскільки договір був підписаний ще 2005 року, Олексій Шостак поставив логічне запитання: чому прокуратура за цей час «не помітила» порушення? Вже чотири рази збіг термін давності позову. За словами мера, будучи секретарем міської ради, у 2010-му році він звертався особисто в прокуратуру з цього питання.

На сесії присутні заслухали і звіт міського голови міста.

Перед присутніми виступив голова Малинського осередку Всеукраїнської об’єднання ветеранів Олександр Дмитрович Грищенко, який підняв питання щодо вартості води та її якості.

Депутати заслухали і голову газового кооперативу «Мрія» Анатолія Степановича Черветюка щодо введення абонентської плати за використання газу. Нагадаємо, що кілька тижнів тому це питання піднімалося на зустрічі з громадськістю. Отож, виступаючи на сесії, Анатолій Степанович відстоював свою думку про недопущення введення абонплати за газ, оскільки люди за свої кошти будували газові мережі, а тепер у них за користування ще вимагатимуть і гроші. Для пенсіонера навіть ці сто гривень — доволі великі кошти.

— Після громадських слухань ми  отримати схему всіх газових мереж міста, трохи попрацювали у цьому напрямку, — зазначив Олексій Шостак. — Ми хочемо отримати схему всіх газових мереж міста. Також ми будемо моніторити ситуацію на державному рівні, щоб не допустити введення цієї абонплати.

Депутати підтримали пропозицію мера звернутися до народного депутата Павла Дзюблика стосовно формування його позиції щодо цього питання, а також доручити виконавчому комітету підготувати аналітику щодо приналежності газових мереж по всьому місту.

Насамкінець, депутати прийняли два звернення від фракції «Батьківщина».

На цьому сесія закінчилася.

P.S. Питання щодо створення нового комунального підприємства «Добробут» на сесію міської ради так і не було винесено. Цікаво, чому?

Читайте також: Малинські Клінтон та Левінскі, або як в міськраді підприємства створюють

Слідкуйте за оновленнями на наших сторінках у Фейсбуці, Вконтакті, Однокласниках та Твіттері, а також підписуйтесь на наш канал у Youtube.

Загрузка...

Коментарі

Malin City

Свіжі коментарі

Події у світі

МАГАЗИН «МАРІЯ»: ОНОВЛЕНО ЛІТНЮ КОЛЕКЦІЮ. + ФОТО
До Вашої уваги на полицях магазину представлена нова літня колекція. Широкий вибір суконь, сарафанів та блуз. Різноманітні шорти, джинси, брюки...
На Радомишльщині під час випускного учнів 11-х кла...
19 червня 2017 року до чергової частини Радомишльського ВП Коростишівського ВП ГУНП в Житомирській області надійшла колективна письмова заява від...
7 ЛИПНЯ У РАДОМИШЛІ СВЯТКУВАТИМУТЬ ІВАНА КУПАЛА
7 липня 2017 року в м.Радомишль в урочищі річки Мика відбудеться театралізоване свято “Ой на Івана, ой на Купала” . В програмі свята: народні...
У РАДОМИШЛЬСЬКОМУ РАЙОНІ СИН ЗАБИВ ДО СМЕРТІ БАТЬК...
Трагедія через пияцтво трапилася 2-го липня у Радомишльському районі. У с. Лутівці на подвір’ї домоволодіння було виявлено мертвим 46-річного...
У РАДОМИШЛІ ВІДКРИЛИ ПАМ’ЯТНИК «БОРЦЯМ ЗА ВОЛЮ УКР...
27 червня радомишляни з нагоди відзначення Дня Конституції України та вшанування українців, які загинули за свободу і незалежність нашої держави...
РАДОМИШЛЬ ОТРИМАВ ПОЛІЦЕЙСЬКИЙ "MITSUBISHI OU...
20 червня заступник Голови Національної поліції України - керівник патрульної поліції Фацевич Олександр Юрійович передав територіальним...
НЕВІДОМІ ПОГРАБУВАЛИ БУДИНОК У СЕЛІ ВЕЛИКА РАЧА
15 червня 2017 року до чергової частини Радомишльського відділення поліції Коростишівського ВП ГУНП в Житомирській області надійшло від жителя с...
Радомишльські юні шашкісти голосно заявили про себ...
У Чемпіонаті Житомирської області з шашок-64, який відбувся 9-11 червня, в м. Новограді-Волинському учениця гімназії, вихованка Радомишльської...
НА РАДОМИШЛЬЩИНІ ЗЛОВМИСНИКИ ПОГРАБУВАЛИ ПРИВАТНЕ...
19 червня 2017 року до чергової частини Радомишльського відділення поліції Коростишівського ВП ГУНП в Житомирській області надійшло повідомлення...